Ogłoszenia parafialne - 25.01.2015

III NIEDZIELA ROKU


  1. Przypominamy, iż do końca stycznia w związku z kolędą zmianie uległ porządek nabożeństw. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie przy kościele.
  2. Od przyszłej niedzieli 1 lutego powróci do porządku liturgii Msza św. o godz. 13.15.
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i sobotę po Mszach św. o godz. 9.00. Kancelaria wraca na Plebanię. Zakończył się już bowiem remont i są do dyspozycji odpowiednie pomieszczenia.
  4. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę 31 stycznia o godz. 10.00 w kościele.
  5. W czasie ferii odwołane są próby scholi dziecięcej.
  6. W niedzielę 1 lutego o godz. 19:00 zapraszamy serdecznie na świąteczny koncert w wykonaniu dwóch grup muzycznych: zespołu wokalno-instrumentalnego "Dobra Nowina" ze Zdzieszowic oraz wolontariuszy Porozumienia "Wschód- Zachód". Pierwszy z zespołów zagra i zaśpiewa koncert pastorałek. Drugi to grupa młodych ludzi z kilku krajów dawnego Związku Radzieckiego (Armenia, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Ukraina), którzy podzielą się pięknem swoich narodowych pieśni i pastorałek. Koncert odbędzie się w dawnej kaplicy. Kończymy nim tradycyjnie przedłużony w Polsce okres Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.
  7. Dzisiaj tj. w niedzielę 25 stycznia od godz. 14.00 będziemy odwiedzać rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w minionym tygodniu. Jest to forma kolędy dodatkowej. Adresy należy zgłaszać po Mszy św. w Zakrystii.
  8. Fatimskie Duszpasterstwo Pielgrzymkowe zaprasza na pielgrzymki do Fatimy z Hiszpanią i Portugalią (6-15.05.2015 r.) oraz do Medjugorje i sanktuariów Chorwacji (16-25.08.2015 r.). Programy pielgrzymek w Zakrystii. Spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  9. Spotkanie opłatkowe Żywego Różańca oraz pozostałych wspólnot działających w naszej parafii odbędzie się w przyszły poniedziałek 2 lutego o godz. 15.00 w dawnej kaplicy.
  10. Parafialny Zespół Caritas zbiera dziś przy wyjściu z kościoła ofiary do puszek z przeznaczeniem na organizację pomocy osobom ubogim. W gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej znajduje się podsumowanie aktywności Caritas w naszej parafii w minionym roku. Sprawozdanie za 2014 r. znajdziesz tutaj.

 

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Ogłoszenia parafialne