Ogłoszenia parafialne - 20 VII 2014

 1. Kancelaria Parafialna czynna po każdej Mszy św. (porannej i wieczornej) w ciągu tygodnia.
 2. W okresie wakacyjnym Msze św. w tygodniu o godz. 9.00 i 18.00.
 3. Spowiedź św. przed każdą Mszą św. w tygodniu, a niedzielę podczas każdej Mszy św.
 4. Zachęcamy do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia. W kościele wspólna modlitwa Koronką w tygodniu przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.45.
 5. We wtorek 22 lipca Msza św. o godz. 18.00 ku czci Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 6. W środę 23 po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. O. Pio.
 7. W piątek 25 lipca przypada święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zapraszamy kierujących wszelkimi pojazdami na Mszę św. o godz. 18.00. Podczas tej mszy św. modlić się będziemy w intencji kierowców z prośbą o błogosławieństwo w drodze, a po mszy św. zostaną poświęcone pojazdy. Prosimy kierowców o ustawienie pojazdów od ul. Skrzydlatej. Ofiary, które zbierzemy w tym dniu zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
 8. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek 25 lipca po Mszy św. wieczornej.
 9. Zapisy duchowych pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej w zakrystii po każdej Mszy św. w niedzielę i w najbliższym tygodniu. Spotkania pielgrzymów będą się odbywały w kościele wieczorem w dniach trwania pielgrzymki począwszy od 2 sierpnia.
  Zapisy uczestników 34 Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę w zakrystii i kancelarii do przyszłej niedzieli. Szczegółowe informacje o pielgrzymce na stronie internetowej www.pielgrzymka.pl. Piesza pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę wyruszy z Wrocławia 2 sierpnia.
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Ogłoszenia parafialne