Ogłoszenia parafialne - 27 VII 2014

  1. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 10.00. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
  2. Spowiedź w I piątek miesiąca od godz. 17.00.
  3. Znaczki i karty pielgrzymów pieszych i pielgrzymów duchowych do odebrania w zakrystii. Istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia swego udziału.
  4. Począwszy od soboty 2 sierpnia rozpoczną się spotkania pielgrzymów duchowych w kościele o godz. 20.00.
  5. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, Gidli i Leśniowa na zakończenie duchowej pielgrzymki na Jasną Górę w sobotę 9 sierpnia. Wyjazd ok. 5.00. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii po mszach św. I w tygodniu.
  6. Zmiana tajemnic Żywego Różańca wyjątkowo w sobotę 2 sierpnia podczas nabożeństwa w ramach spotkania pielgrzymów duchowych o godz. 20.00.
  7. Grupa czcicieli Miłosierdzia Bożego z par. P.w. Św. Jadwigi na Kozanowie organizuje pielgrzymkę autokarową na I Ogólnopolski Kongres Czcicieli Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach w dniu 17 sierpnia. Adres kontaktowy zostanie umieszczony na tablicy ogłoszeń (p. Krystyna Sieradzka tel. 506714477).
  8. Parafialny zespół caritas serdecznie dziękuje za zebrane w ubiegłym miesiącu składki na potrzeby ubogich z naszej parafii. Zebraną kwotę w wysokości 1970 zł przeznaczono na zakup żywności dla 14 rodzin i opłaty leków. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na kontynuację pomocy podopiecznym. Zespół caritas zorganizował w miesiącu lipcu półkolonię dla 9 dzieci w ramach projektu „miasto dzieci” w zamku Topacz w Ślęzie. Podobnie jak w ubiegłym roku przeprowadzona będzie akcja „Tornister”- zbiórka przyborów szkolnych od 24. 08. do 07. 09. 2014 r. dla naszych dzieci i młodzieży uczącej się, a którym ta pomoc jest niezbędna. zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Ogłoszenia parafialne